Beasties – hoduj małe bestie!

Małe i duże potworki - Brave Little Beasties!

Gry przeglądarkowe na Upjers.com

Brave Little Beasties – zabawne i kolorowe stworki

A kto tam w tempie błyskawicy mknie przez zarośla? To jaskrawoczerwony, ognisty kot przebiegł tuż przed Tobą i zniknął w gęstwinie. Ten mały kot zalicza się do rodziny słodkich potworków, które tej barwnej grze ratujesz przed wyginięciem. Są to wysoce interesujące stworzenia posiadające szczególne właściwości różnych elementów. Poznaj je sam.


Brave Little Beasties

Ratuj małych gałganów

Te słodkie nicponie wystepują coraz rzadziej w naturze. Złap je, wyszkol i pomóż im!

Przyjaciele pomagają sobie!

Znajdź przyjaciół i odwiedzaj, odwiedzaj ich domostwa i gromadź strąki fuzji potrzebne do fuzjonowania bestii.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Beastie

Odkryj zapomniany świat!

Dawno temu bestyjki miały liczną populację, niestety rozwój cywilizacyjny wyparł te barwne stworki z ich krain. Przeniosły się one na rozmaite wyspy oraz zamieszkują różne kryjówki. Odwiedź te zapomniane miejsca i spotkaj te zabawne potworki chętnie bawiące się w chowanego i kryjące się za krzakami i skałami. Złap je i zabierz do domu!

Przywróć różnorodność gatunków

Tak więc słodkie bestyjki znalazały schronienie oraz pokarm w formie słodkich owoców rosnących na ich wyspach. Ale niestety nie znalazły w swoich kryjówkach fuzjany niezbędnej do utrzymania gatunku. Dokładnie tutaj rozpoczyna się Twoja przygoda! Pomóż tym zabawnym potworkom rozwinąć ich rozmaite elementy o postacie. Każda z bestyjek panuje nad jednym z elementów. Karm bestyjki owocami, których nie lubią i zmień ich ascendent. A dzięki strąkom fuzji możesz je fuzjonować.

Screenshot 4
Screenshot 5

Zagraj za darmo!

Bamberskie studio Upjers znane jest z innowacyjnych i niezwykłych gier przeglądarkowych. Możesz nie tylko hodować bestyjki, ale też stać się zombie, prowadzić zwariowany szpital, stać się dyrektorem zoo lub biofarmerem.

Forum - Brave Little Beasties