Bezpłatne gry takie jak Brave Little Beasties

Szaleństwa i zabawy z potworami w Brave Little Beasties!

Gry przeglądarkowe na Upjers.com

Czy wiesz czym jest bestyjka?

Cześć mam na imię Jacek. Słyszałem, że szukasz darmowe gry przy których nie można się nudzić? W takim razie zapraszam do Słonecznej Skały. Pokaże Ci niezwykle interesujący świat z odważnymi, małymi zwierzętami ukrytymi w niemal zapomnianych miejscach. Nazywa się je bestyjkami, posiadają one potężne moce zwane elementami. Znajdź swoje bestyjki!


Brave Little Beasties

Czeka na Ciebie wspaniały świat!

Darmowe gierki nie muszą być nudne, wręcz przeciwnie! W Brave Little Beasties oczekuje Cię kolorowy i pasjonujący świat w 3D!

Znajdź nowych przyjaciół

Posiadanie przyjaciół w grach opłaca się. Każdego dnia możesz ich odwiedzać i zbierać marmurki do walk oraz strąki fuzjany.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Beastie

Złap małe słodkie potworki!

Żeby móc złapać te nieśmiałe istoty potrzebujesz pułapki i oczywiście ulubione przysmaki bestyjek żeby je zwabić. Schwytane bestyjki hodujesz w swoim ogrodzie. Bez obawy nie sprawiasz im bólu, a bestyjki doskonale będą się czuły na trawniku przed twoja willą. Jest niezwykle ważne w jakim miejscu zastawisz pułapkę ponieważ nie wszędzie istnieje 100% prawdopodobieństwo na schwytanie bestyjki. Ponadto możesz wybrać między zwykłą, a super-ekspresową pułapką.

Ratuj zagrożone gatunki!

Złapane przez Ciebie bestyjki wyśmienicie czują się w ogrodzie Twojej posesji. Te małe istoty mają chroniczny głód, bezustannie psocą i szamotają się na Twoim trawniku. To prawdziwe kłębki pozytywnej energii! Po regularnym dokarmianiu możesz małe bestyjki levelować co sprawia, że rosną w oczach i są coraz silniejsze, a dzięki temu mogą walczyć przeciwko innym bestyjkom w arenie. Twoje zadanie polega na odtworzeniu bogactwa gatunków i form, które bestyjki kiedyś posiadały. W tym celu dokarmiasz je różnymi owocami, aby bestyjki mogły osiągnąć inny ascendent, a następnie fuzjonujesz je uzyskując nową postać.

Screenshot 4
Screenshot 5

Zagraj za darmo

Odkryj wiele darmowych gier bamberskiego studia Upjers. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Oprócz słodkich potworów znajdziesz potężne smoki, mityczne indiańskie legendy, barwne symulacje gospodarcze i tętniące życiem zoo.