Gry 3D takie jak Brave Little Beasties

Potwornie zabawna gra Brave Little Beasties

Gry przeglądarkowe na Upjers.com

Przygoda!

Cześć nazywam się Lilly, jestem córką Jacka ze Słonecznej Skały. Kocham gry 3D i odkryłam całkiem nowy i wspaniały świat. A w nim przesłodkie potwory i piękne ukryte wyspy na których te małe zabawne zwierzaki rozrabiają i objadają się pysznymi owocami. Kocham ten tętniący życiem świat i chciałabym go komuś pokazać. Chcesz zobaczyć?


Brave Little Beasties

Czeka na Ciebie mnóstwo questów!

Poznaj również innych przyjaznych mieszkańców miasteczka Słoneczna Skała. Maja oni dla Ciebie mnóstwo zadań i wspaniałe nagrody dla Ciebie.

Dobra zabawa z przyjaciółmi

Zaproś przyjaciół i odwiedzajcie się w swoich willach. Zbierajcie codziennie u swoich przyjaciół strąki fuzjany i marmurki do walk w parku!

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Beastie

Złap nieśmiałe bestyjki!

Żeby złapać te małe i szybkie istoty musisz zastawić pułapki z ich ulubionymi owocami w świecie 3D, którym nie mogą się oprzeć. W grze znajdziesz różne pułapki z krótkim lub długim czasem oczekiwania lub wyższą albo niższą szansą na udany połów. Wybierz starannie miejsce na pułapkę żeby zwiększyć szansę na połów.

Opiekuj się małymi nicponiami!

Poznaj również innych przyjaznych mieszkańców miasteczka Słoneczna Skała. Maja oni dla Ciebie mnóstwo zadań i wspaniałe nagrody dla Ciebie. Jeśli udało Ci się złapać bestyjki dokarmiasz je w swoim ogrodzie i wychowujesz na odważnych i walecznych nicponi, którzy łączą się w bandy i walczą ze sobą w parku. Każda bestyjka ma szczególną właściwość w zależności od tego jaki element opanowuje. Fuzjonuj swoje bestyjki tak, aby otrzymać różne gatunki z różnymi elementami. Zanurz się w fascynujący świat 3D Brave Little Beasties i przeżyj niesamowite bestyjki w piękniej i z sercem do detalu wykonanej scenerii świata zabawnych bestii.

Screenshot 4
Screenshot 5

Darmowe gry upjers

Już od wielu lat upjers zachwyca miliony graczy na całym świecie innowacyjnymi i zabawnymi grami. Możesz grać również w 3D. Hoduj słodkie potworki, zostań postrachem mórz lub dołącz do świata pełnego indiańskich mitów i legend.

Forum - Brave Little Beasties