Gry monster >> Grać w Brave Little Beasties!

Kolorowa gra monster Brave Little Beasties!

Gry przeglądarkowe na Upjers.com

Brave Little Beasties - Potworkowa przyjemność z gry!

Jest słodkie, urocze i patrzy na Ciebie płochliwie i bojaźliwie dużymi oczami. To mała bestyjka, jedna z nielicznych małych, odważnych wojowników, które żyją w odosobnieniu i ukryciu w tym wielkim i kolorowym świecie gry online. Mają one władzę nad elementami i potrafią szamotać się o swoje życie. Udaj się na wyspę i odkryj prawdopodobnie najsłodszą z gier typu gry monster wszech czasów.


Brave Little Beasties

Dużo słodkich zwierzątek!

Odkryj wiele uroczych zwierzątek, takich jak mały ognisty kot, zabawny ziemny krecik, płochliwy mglisty zając czy słodkie magmowe ośmiornice.

Na marmurki, start!

Od bestyjek Twoich przyjaciół otrzymasz codziennie darmowe marmurki, których potrzebujesz do rozegrania ekscytujących walk małych nicponi w parku miejskim.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Beastie

Gry akcji monster!

Kiedy już nakarmisz swoje małe nicponie do trzeciego poziomu, możesz wysłać je do parku miejskiego, aby mogły walczyć z innymi bestyjkami, a tym samym udowodnić swoją siłę i odwagę. Stwórz zespoły, a od razu będziesz mógł rozpocząć bójkę. Do walk w parku potrzebujesz kulek tak zwanych marmurek. Walcz przeciwko zospołom innych graczy lub konkuruj z bohaterami parku miejskiego jak Feliksem Wielkim czy Nebulo.

Zadbaj o małych wojowników!

Płochliwe bestyjki żyją na wielu wyspach tego wielkiego świata 3D. Twoim zadaniem jest przywrócenie różnorodności gatunków i form bestyjek. Więc zastaw przytulne pułapki, a jako przynętę włóż do niej ulubione owoce bestyjek i poczekaj trochę, a już wkrótce będzie siedzieć w niej małe stworzonko. Zabierz je do domu i karm pysznymi owocami, które sam własnoręcznie możesz zebrać w tym świecie gry monster. Aby wyhodować nowy gatunek bestyjek, czyli stworzyć nie tylko ogniste koty, a wodne lub elektrokociaki, należy karmić swoje zwierzaki owocami, których nie lubią, tak aby zmienić ich ascendent, a następnie doprowadzić do fuzji łącząć dwie tego samego rodzaju bestyjki.

Screenshot 4
Screenshot 5

Odkryj mnóstwo gier!

W dużym i kolorowym świecie gier frankońskiego studia gier przeglądarkowych Upjers możesz odkryć za darmo wiele różnorodnych, ciekawych i pełnych akcji gry. Tutaj miłośnicy gier typu gry monster znajdą coś dla siebie, tak samo jak i miłośnicy farm i zwierząt lub głodni przygód pogromcy smoków.

Forum - Brave Little Beasties