Gry walki takie jak Brave Little Beasties

Hoduj słodkie potworki w Brave Little Beasties!

Gry przeglądarkowe na Upjers.com

Kolorowe walki i słodkie potworki!

Jeżeli uważasz, że gry walki są zawsze krwawe, brutalne i wyposażone w nieprzyjemną i straszliwą broń, oznacza to, że jeszcze nie znasz Brave Little Beasties. Tutaj dochodzi do szamotania i przepychanek między bestyjkami, które najpierw hodujesz w swoim ogrodzie, a nastepnie dorosłe bestyjki walczą ze sobą w parku miejskim. Każda z nich ma specjalne umiejętności i moc, które są zależne od elementu, który posiadają. A każda z bestyjek jest przesłodka!


Brave Little Beasties

Odkryj ogromny świat!

Na licznych wyspach imponująco zróżnicowanego świata szaleją pośród wysokiej trawy i drobnego pisaku cudne zwierzęce stworzonka.

Moc elementów!

W świecie bestyjek poznajesz dużo więcej niż tylko cztery elementy. Odkryj moc elektryczności kryształu lub lodu!

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Beastie

Kolorowe doznania w grach walki!

Z bestyjkami jest nie tylko bardzo intresująco, lecz także niezwykle kolorowo. Kolorowo, dziko i zabawnie prezentuje się ten niezwykły świat potworków w Brave Little Beasties. Te małe stworki są zupełnie bezbarwne gdy są głodne, a niezwykle kolorowe gdy są najedzone. Walki w parku miejskim są prawdziwymi bitwami kolorów! Każdy element, który posiadają zabarwia się na kolor z okręgu barw- tj. czerwony jak ogień, pomarańczowy jak magma i niebieski jak woda!

Wiele możliwości w świecie potworków!

Jacek i jego córka Lilly poprowadzą Cię przez wielki świat małych potworków i pokażą Ci różnorodność stworzeń i elementów. Za pomocą zadań, które dla Ciebie przygotowali, możesz odkryć najbardziej ukryte i tajemne zakamarki tego kolorowego i ekscytującego świata gry z kategorii gry walki, które nigdy przedtem żaden człowiek jeszcze nie widział. Graj i szalej ze słodkimi jeżami, kotami, pulchnymi trzmielami i brzęczącymi nietoperzami w zapierających dech w piersiach miejscach. Zwab je do przytulnych pułapek, złap a następnie zadbaj o nie w swoim ogrodzie, aż wyrosną z nich duże i dorosłe bestyjki. Pyszne owoce, które one kochają możesz sam zbierać na wielu wyspach.

Screenshot 4
Screenshot 5

Grać z Upjers gratis

Z twórcą gier Upjers możesz zanurzyć się w różne światy gier przeglądarkowych i przeżyć tam wspaniałe przygody, zbudować ogromne parki rozrywki lub zostać bezwzględnym ekonomem. Zadbaj o urocze zwierzątka, zbuduj kwitnącą farmę lub przygotuj się do walki. Zagraj teraz za darmo!

Forum - Brave Little Beasties