BraveLittleBeasties - Gatunek: Gry ze zwierzętami - Grać za darmo!

Potworkowa gra ze zwierzętami Brave Little Beasties

Gry przeglądarkowe na Upjers.com

Mały i dziki świat potworków!

Istnieje bardzo dużo gier typu gry ze zwierzętami, ale żadna nie jest taka jak Brave Little Beasties! Bestyjki są śliczne, włochate, milutkie i niesamowicie słodkie, ale są również wojownicze i czasem dzikie. Wcześniej było tutaj ich bardzo dużo, dopóki z obawy przed ludźmi nie skryły sie w ukrytych kryjówkach. Ale teraz mogą one liczyć tylko na Twoją pomoc, bo w przeciwnym razie grozi im wymarcie!


Brave Little Beasties

Wrażenia z gry ze zwierzętami

W trybie pełnego ekranu możesz podziwiać w całej okazałości fantastyczny i kolorowy świat 3D z uroczymi potworkami.

Zbieraj owoce!

Małe potworki żywią sie chętnie słodkimi owocami. Na wielu wyspach tego kolorowego świata możesz zbierać dla nich te świeże smakołyki.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Beastie

Wykonuj questy!

Mieszkańcy przyjaznego miasteczka Słoneczna Skała mają co jakiś czas zlecenia dla Ciebie. Kwiaciarka organizuje regularnie festyny i potrzebne są jej owoce, Tadek ze stacji benzynowej poszukuje błotnych rybek, gdyż pomagają one klientom przy myciu aut, a Lilly ta mała zuchwała córka Jacka, który prowadzi Cię przez grę, ma zawsze wspaniałe pomysły, które prowadzą Cię do najbardziej odległych zakątków świata gry ze zwierzętami.

Stwórz nowe gatunki!

Wycofując się z życia i chowając się w tajnych kryjówkach, straciły małe bestyjki dostęp do fuzjany, której strąki potrzebne są im do fuzji w celu zdobycia nowych rodzajów elementów i form. Na szczęście na Słonecznej Skale jest ich pod dostatkiem. Aby wyhodować nowy gatunek bestyjek należy nakarmić dwie małe bestyjki do innego ascendentu. W tym celu należy nakarmić bestyjki owocami, których nie lubią. Jeżeli masz samiczkę i samca z tym samym ascendentem, weź strąk fuzjany i połącz obie bestyjki. Z jajka, które powstanie na przykład z połączenia dwóch ognistych kotów z ascendentem magmy wykluje się mały magmowy kot.

Screenshot 4
Screenshot 5

Grać za darmo

Frankoński twórca gier Upjers ma w swojej ofercie wiele zabawnych i fascynujących, a zarazem darmowych gier na przeglądarkę. Wesołe gry o farmie, bezkompromisowe symulacje ekonomiczne, ekscytujące przygody i wiele gier typu gry ze zwierzętami. Aby zagrać potrzebny jest tylko komputer i łącze internetowe.

Forum - Brave Little Beasties