Śmieszne gry - Za darmo i w 3D

Walcz ze ślicznymi potworkami w Brave Little Beasties!

Gry przeglądarkowe na Upjers.com

Brave Little Beasties – Uwolnić słodkie potworki!

A kto tam przemyka za rogiem i znika w wysokiej trawie? To śliczny ziemny krecik, który na Brzozowych Błoniach śmiga za figlarną wodną żabką. Te słodkie małe potworki w kolorowym świecie 3D prawdopodobnie najprzyjemniejszej gry o potworach wszech czasów, bawiają się w śmieszne gry i rywalizują ze sobą w zabawnych i kolorowych walkach w parku miejskim i w ogrodzie Twojej willi.


Brave Little Beasties

Bardzo szczególne małe stworzonka!

Bestyjki uwielbiają grać w śmieszne gry, ale również mają wielkie umiejętności - władają elementami, a jest ich więcej niż cztery!

Wiele różnych potworków

W cudownym równoległym świecie, z którym się zapoznajesz, spotkasz wiele ciekawych stworków, takich jak ogniste koty, błotne ryby czy mglisty zając.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Beastie

Pomóż bestyjkom!

Nawet jeśli przez cały dzień grają w śmieszne gry i bawią się w chowanego, te małe stworzenia są w strasznej opresji i potrzebują pomocy. Żyjąc w całkowitym odosobnieniu w swoich kryjówkach nie mają dostępu do fuzjany, której potrzebują do rozmnażania. Ich bogactwo batunków jest zagrożone i tylko ty możesz przy użyciu szlachetnych strąków fuzji przywrócić możliwość stworzenia różnorodnych rodzajów elementów i form tych przesłodkich potworków.

Hoduj małe potworki!

W Brave Little Beasties odkrywasz rozległy świat fantasy i odnajdujesz tajemne kryjówki tych płochliwych zwierzęcych stworzonek, które ukrywają się przez światem ludzi. Zastaw tam pułapki i złap przemykające się tam bestyjki kusząc je ich ulubionymi owocami. W ogrodzie Twojej willi karmisz je słodkimi owocami, które sam własnoręcznie możesz zebrać na wyspach tego wielkiego świata, tak długo, aż urosną z nich dorosłe i silne bestyjki. Gdy tylko bestyjki osiągną 3 poziom możesz wysłać je do miejskiego parku, aby mogły bawić się w śmieszne gry lub prowadzić odważne walki, gdzie mogą udowodnić swoją siłę nad innymi potworkami.

Screenshot 4
Screenshot 5

Podziwiać gry darmowe

W ofercie twórcy gier przeglądarkowych Upjers możesz odkryć online wiele gier, w tym śmieszne gry, a także zanurzyć się w kolorowe światy gier. Tutaj możesz zostać dyrektorem spokojnego zoo lub burzliwego parku rozrywki, dbać o dzikie zwierzęta w Afryce lub pacjentów z dziwacznymi chorobami w pokręconym szpitalu.

Forum - Brave Little Beasties